Zaloguj się Dodaj ogłoszenie

Grzegorz Nawrocki

Mgr fizjoterapii, absolwent wrocławskiej AWF zajmujący się profesjonalnym modelowaniem sylwetki od 1997roku a w ostatnim dostosowaniem modelu treningu i diety pod indywidualne potrzeby klienta zaprasza na konsultacje wszystkich chętnych do osiągnięcia perfekcyjnego wyglądu. Sport to moja pasja od dzieciństwa. Trenowałem wiele dyscyplin sportu takich jak kick-boxing, trójbój siłowy, kulturystyka - którą zajmuje się do dziś. Jestem członkiem kadry narodowej, wicemistrzem Polski w kulturystyce i zwycięzcą wielu pucharowych zawodów. Podczas studiów na wydziale fizjoterapii poznałem tajniki fizjologii, biochemii i dietetyki, a doświadczenie zdobyte podczas zawodów kulturystycznych umożliwiło mi wykorzystanie posiadanej wiedzy do dostosowania modelu treningu pod indywidualne potrzeby klienta.


Nie trać czasu na wyszukiwanie diet niedopasowanych do Ciebie, niespełniających twoich wymagań  i nie dających założonych efektów.

Dieta którą oferujemy jest przygotowywana pod indywidualny profil klienta dopasowana bezpośrednio do Ciebie uwzględniająca twoje preferencje żywieniowe.

Kupując  jeden z wybranych planów otrzymasz nieograniczony dostęp do porad eksperta przez cały okres  trwania planu.