Zaloguj się Dodaj ogłoszenie

Kamil Paszucha (14 opinie)

Trener

Jestem certyfikowanym instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności kulturystyka, trenerem personalnym i dietetykiem. Ukończyłem szkolenia m.in z zakresu treningu z odważnikami kettllebell\\\'s, taśmami trx, mobility i rozciągania oraz gimnastyki sportowej. Ponadto uczestniczyłem w wielu kursach i seminariach dotyczących odżywiania i suplementacji - zarówno w sporcie, jak i w codziennym życiu oraz stanach chorobowych. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w nowych kursach i szkoleniach. W celu pogłębienia wiedzy od zawsze służy mi także literatura, dzięki której poszerzam wiadomości z zakresu treningu, fizjologii, biochemii, dietetyki, fizjoterapii, a nawet medycyny i psychologii. Uważam, że dobry trener musi być zarówno wybitnym specjalistą jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne, ale także w sferze mentalnej - trener to najlepszy motywator, ale jednocześnie lekarz i pedagog. Stale kształcę się w wyżej wymienionych dziedzinach bo uważam, że w tym zawodzie niezwykle ważną kwestią jest kompletna wiedza o człowieku. Ponadto współpracuję z trenerami, fizjoterapeutami oraz dietetykami, dzięki czemu mam dostęp do najnowszej wiedzy i stale poszerzam swoje horyzonty.

Ukończyłem studia wyższe i posiadam tytuł magistra z Turystyki i Rekreacji. Uprawiałem 5 lat Karate Oyama, moje największe osiągnięcia to podwójne Mistrzostwo Krakowa oraz podwójne Vice Mistrzostwo Krakowa. Od kilku lat trenuję kick boxing, judo oraz brazylijskie jiu-jitsu. Przebrnąłem od małego przez wiele dyscyplin sportowych, m.in karate, pływanie, tenis stołowy i piłkę nożną. Dzięki temu moje nastawienie do treningu jest niezwykle przekrojowe i kompleksowe, uważam bowiem, że nadrzędną ideą każdego człowieka powinien być wszechstronny rozwój. W trakcie prowadzenia treningów nie skupiam się na pojedynczym pierwiastku, ale na całości - tylko to gwarantuje osiągnięcie prawdziwego sukcesu.

Na co dzień współpracuję z wieloma osobami - są to zarówno ludzie rekreacyjnie uprawiający sport, jak i Ci, którzy borykają się z problemami zdrowotnymi, chcący pozbyć się nadwagi, poprawić zdrowie i samopoczucie, wrócić do zdrowia po kontuzji. Współpracuję również z zawodowymi sportowcami, którym pomagam w przygotowaniu siłowym, kondycyjnym i motorycznym, ustalam także plany żywieniowe i suplementacyjne pod odpowiednią dyscyplinę sportu i wynik jaki chcą osiągnąć.

Kilka lat pracy jako trener personalny pozwoliło mi zyskać niezbędne doświadczenie, które na co dzień wykorzystuje w pracy z klientami. Zdrowy styl życia jest moją największą pasją, a nadrzędnym celem niesienie pomocy - poprzez zmianę trybu życia, wprowadzenie nowych, zdrowych nawyków, poprzez zaszczepianie w innych miłości do treningu. Pragnę wciąż pomagać ludziom realizować marzenia i założone cele, a największą radość przynosi mi ich zadowolenie i uśmiech na twarzy. To sprawia, że jestem szczęśliwym człowiekiem.

W wolnym czasie trenuję sporty walki, kocham podróżować, uwielbiam adrenalinę i wszystko co z nią związane. Lubię dobry film i dobrą książkę, a także smaczną, ale przede wszystkim zdrową kuchnię.

Zgłoś się do mnie, a pomogę Ci osiągnąć sukces i zrealizować zamierzone cele. Twoim marzeniem jest osiągnięcie wspaniałej sylwetki, zrzucenie zbędnych kilogramów, a może nabranie masy mięśniowej? A może po prostu chciałbyś zmienić coś od zaraz i zacząć prowadzić zdrowy styl życia? Wspólnie popracujemy nad Twoją motywacją i zmianą nawyków, poprawimy zdrowie, kondycję i samopoczucie. Nie czekaj - Zadzwoń, napisz już teraz!

Wiek: 25 lat

Miejscowość: Kraków
Obiekty w których prowadze zajęcia:
Body Paradise - Kulturystyka, cena za godzinę: 60zł »  
Ren Zdrowiej - CrossFit, cena za godzinę: - »  
Body Paradise - MMA, cena za godzinę: - »  
Kick-boxing, cena za godzinę: - »  
Brazylijskie Jiu-Jitsu, cena za godzinę: - »  
Judo, cena za godzinę: - »  
tel.: 692 274 717
e-mail: Trenerpersonalnykamilpasz@gmail.com
www: http://www.facebook.com/TrenerPersonalnyKamilPaszucha
Napisz

Załączniki

Poleć tą ofertę za pomocą:


*Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie zdjęć oraz treści bez zgody autora zabronione.
Iwo
06-05-2015
Kamil jest super trenerem bardzo dobrze uczy motywuje do pracy jest smieszny i przyjacielski ja po dwóch miesiącach mam efekty
Borówka
14-01-2014
To co cechuje trenera Kamila to indywidualne podejście do swoich podopiecznych. Doskonale dostosowuje plan treningowy i pomaga osiągnąć założone cele. Jest profesjonalistą w tym co robi. Posiada ogromną wiedzę na temat żywienia, suplementacji i potrafi dopasować dietę do indywidualnych potrzeb klienta. Jest bardzo pomocny i dokłada wszelkich starań, aby pomóc swoim podopiecznym w osiągnięciu sukcesu. Potrafi urozmaicić treningi ciekawymi ćwiczeniami, podczas których uczy nienagannej techniki i mocno motywuje. A co najważniejsze jest to człowiek pełen pasji! :)
erem996
28-10-2013
Wg mnie bardzo dobry trener, doskonale motywuje do ćwiczeń jak i trenuje. Uczy dobrych technik przy ćwiczeniach oraz znakomicie dobiera dietkę. Jak dla mnie jest PROFESJONALISTĄ w tym co robi. Polecam i pozdrawiam pana Kamila, Rafał :D
KEBSON
27-10-2013
Dobry trener, przygotowujący pod różne dyscypliny. Pomaga w ułożeniu diety oraz przy poprawie osiągnięć.
jarek
26-10-2013
Świetny trener, bardzo dobrze dobiera dietę oraz plan treningowy. Bardzo dobre indywidualne podejście. POLECAM !!!
Romano
26-10-2013
Pan Kamil jest świetnym trenerem.Potrafi ułożyć trening i dietę na której na prawdę widać rezultaty :) Bardzo miła osoba,którą godnie mogę polecić ludziom którzy zaczynają swoją przygodę z siłownią .Polecam !
MaC
25-10-2013
Polecam P. Kamila fachowiec w tym co robi zarowno jako instruktor kulturystyki jak i sportow walki. Polecam !
MaC
25-10-2013
Polecam P. Kamila fachowiec w tym co robi zarowno jako instruktor kulturystyki jak i sportow walki. Polecam !
dargir89
25-10-2013
Gorąco polecam Pana Kamila. Fachowiec w tym co robi, a w dodatku pasjonat. Miałem przyjemność być przez niego prowadzony przez kilka miesięcy i efekty naszej współpracy bardzo mnie cieszyły. Ma duży zasób wiedzy co powoduje, że pomoże wam zwiększyć siłę i wydolność organizmu, a także szybkość pod kątem wielu dyscyplin sportu np.: sztuk walki, lekkoatletyki itd. Mnie osobiście przygotowywał pod testy do PSP i biorąc pod uwagę to że zaczynałem od poziomu \"poniżej zera\", rezultat mnie satysfakcjonuje i motywuje do dalszej pracy. Polecam:)
Galgi
25-10-2013
Jest świetnym, pomocnym trenerem i instruktorem sztuk walk
seba
25-10-2013
Prawdziwy profesjonalista z odpowiednia wiedzą i podejściem do klienta.
Borixon
25-10-2013
Przygotowywałem sie do testów do Straży Pożarnej i miałem okazje ćwiczyć z wieloma trenerami, ale bez wątpienia najlepiej pracowało mi się z Panem Kamilem. Bardzo duża wiedza na temat kulturystyki, biegania jak i dobierania odpowiedniej diety. Profesjonalista jakiego wam trzeba. POLECAM!
kornik
24-10-2013
Super trener! Mimo swojego młodego wieku ma dużą wiedzę i wie jak prowadzić ćwiczenia. Polecam! :)
Tomasz
24-10-2013
Dobrze uczy techniki ćwiczeń i znakomicie dobiera dietę polecam :)Wybierz ocenę dla tego trenera i postaraj się ją uzasadnić w kilku zdaniach: