Zaloguj się Dodaj ogłoszenie

Krzysztof Mutschmann (0 opinie)

Trener

Cześć!
Zapraszam na treningi personalne, treningi przygotowania motorycznego w małym, kameralnym studiu na Ursynowie. W tym samym miejscu możesz umówić się także na konsultację z fizjoterapeutą/osteopatą.

Nazywam się Krzysiek i jestem certyfikowanym trenerem, ukończyłem studia na kierunku wychowanie fizyczne w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
Dodatkowo posiadam następujące uprawnienia:
- trener przygotowania motorycznego
- trener personalny
- trener piłki nożnej UEFA B
- instruktor gimnastyki korekcyjnej
- instruktor kulturystyki
- pierwsza pomoc przedmedyczna

Na co dzień pracuję w Akademii Piłkarskiej jako trener przygotowania motorycznego. Treningi indywidualne prowadzę od 8 lat.

Na treningi zapraszam wszystkich, którzy chcą poprawić swoją formę fizyczną, zarówno tych, którzy chcą zbudować masę mięśniową lub zredukować tkankę tłuszczową. Treningi będzie dobrany pod twoje oczekiwania. Zapraszam także wszystkich sportowców, zarówno amatorów jak i profesjonalistów chcących zwiększyć swoje możliwości wysiłkowe, poprawić zdolności motoryczne potrzebne w danej dyscyplinie.

Zapraszam do kontaktu :)

Wiek: 29 lat

Miejscowość: Warszawa
Fitness, cena za godzinę: 125zł »  
Kulturystyka, cena za godzinę: 125zł »  
Piłka Nożna, cena za godzinę: 125zł »  
tel.: 697920078
e-mail: krzysiek.mutschmann@gmail.com

Napisz

Załączniki

Poleć tą ofertę za pomocą:


*Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie zdjęć oraz treści bez zgody autora zabronione.Wybierz ocenę dla tego trenera i postaraj się ją uzasadnić w kilku zdaniach: